Tutvustus

Tere tulemast Sininõmmele!

ELUKESKKOND

Sininõmme on Narva ja Narva-Jõesuu vahele jääv kaasaegne aedlinn, kuhu on oodatud elama ja puhkama loodusest ja vaikusest lugu pidavad inimesed. Sininõmme on terviklik elukeskkond, kus lisaks kaasaegsetele majadele on elanikke juba ootamas pargid ja puhkealad, kuhu on tulemas lasteaed ja mänguväljakud. Lähiaastatel Sininõmmele kerkiv kaasaegse planeeringuga elurajoon on omaette roheline aedlinn, kust on mugav sõita Narva tööle või asju ajama ning Narva-Jõesuusse mere äärde puhkama.
Elamuala keskel on looduskaunis parkmets koos puhkealade ja jalutusradadega, läbi küla voolab Tõrvajõgi, mille kaldad hoitakse jalutajatele avatuna. Tulevikus rajatakse Sininõmme vahetusse lähedusse Narvat ja Narva-Jõesuud ühendav 14 km pikkune valgustatud tervise- ja spordirada, mis avardab puhke- ja sportimisvõimalusi veelgi.

welcome_pre

 

vaata kaardil

Map

Kõik elamupiirkonna teenindamiseks vajalikud kommunikatsioonid (teed ja tänavavalgustus, elekter, gaas, vesi, kanalisatsioon, sadevete kanalisatsioon) ehitatakse välja kompleksselt.

ASUKOHT (vaata Google Mapsis)

Sininõmme küla on Eesti alade üks vanemaid asulakohti, juba meie esivanemad on Sininõmmet pidanud parimaks Narva kandi elukohaks. Täna on Sininõmme üks osa väljaehitatavast Narva Futura elu- ja ettevõtluskeskkonnast, mis hõlmab piirkonda Sininõmme ja Narva linna vahel. Narva Futura eesmärgiks on välja ehitada terviklik moodne linnakeskkond: alale on planeeritud väikeelamu-, korter-, ettevõtlus- ja kaubandusala ning tulevase linnaruumi keskus. Tänaseks on sellest valminud Narva Äripargi I etapp.
Sarnase arhitektuuriga elumajadest koosnev elamukvartal asub Peeterristi-Kudruküla tee ääres Tõrvajõe külas. Valitud asukoht on mugav nii auto- kui ühistranspordi kasutajale, tagatud on korralik bussiühendus Narva linnaga, bussipeatused asuvad nii ala südames kui külla sissesõidul maantee ääres. Sininõmmele ehitatakse välja korralikku kattega tänavad, samuti on heas korras Narva ja Narva-Jõesuusse viivad maanteed.